Виберіть своє місто
+38 (067) 671-2190Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Усний синхронний переклад м. Київ

Вам потрібен якісний синхронний переклад? Раді вітати Вас у Агентстві перекладів «Лінгва». В нас працюють одні з найкращих перекладачів, які мають великий досвід роботи в галузі синхронного перекладу.  Вони на професійному рівні виконають усний синхронний переклад будь якої складності. Синхронний переклад – це завдання, яке вимагає від перекладача максимальної концентрації уваги на співрозмовниках. Адже тут паузи в розмові не робляться, тому усні перекладачі повинні одночасно і встигати слухати обидві сторони розмови, і практично відразу їх перекладати. До цього при усному синхронному перекладі перекладач не повинен помилятися, адже часу для виправлення сказаного в нього немає.

Усний синхронний переклад завжди вважався одним з найскладніших завдань ділової зустрічі, виїзду за кордон чи зустрічі міжнародних делегацій. Адже перекладач повинен не просто перекласти сказане, але й вірно донести думку до співрозмовника, при чому зробити це моментально.

На відміну від письмового перекладу, синхронний переклад передбачає найвищий рівень кваліфікації перекладача. Не дивлячись на те, що за останні роки людей, які вільно володіють іноземними мовами, стало набагато більше, професіонали високого рівня в нашій державі залишаються великою рідкістю. Можна навести багато прикладів, з яких видно, що неправильний синхронний переклад може нанести серйозну шкоду бізнесу чи процедурі проведення міжнародних переговорів. Через це, при виборі фахівця, який буде виконувати  усний синхронний переклад, слід звертати особливу увагу на рівень його підготовки. Наявність диплома чи сертифікатів зовсім не гарантує того, що усний синхронний переклад буде виконано на високому рівні. В цій справі величезне значення має практика, розуміння особливих зворотів мови і блискавична реакція на зміни ходу  ведення ділової зустрічі.

Більш ніж 10-літній практичний досвід роботи дозволив нам зайняти вагоме місце на ринку перекладацьких послуг не тільки у Львові але й в Україні загалом. Наші фахівці можуть здійснювати усний синхронний переклад будь якої складності. Наші перекладачі мають великий досвід роботи з діловими партнерами та офіційними делегаціями, які потребують усного синхронного перекладу.  Маючи хорошу теоретичну та практичну базу, ми можемо гарантувати високу якість усного синхронного перекладу будь якої складності    

Часто наші клієнти замовляють усний синхронний переклад для проведення різноманітних заходів, таких як конференції, міжнародні форуми, які відбуваються як у Львові, чи за його межами, так і по всій Україні. Ми забезпечуємо виїзд наших перекладачів до будь якого місця України.

Чому ми?

Зручне розташування

Безпосередній центр міста

Допомога з документами

Допомагаємо у багатьох моментах проходження інстанцій та збору документів

Швидко та якісно

Вдвічі швидше за конкурентів. Для чого чекати?

@

Дистанційне замовлення

Відправляйте та згодом отримуйте оригінали із апостилем кур'єрскою службою!

Помірні ціни

Наші ціни на 20-30% нижчі
за ринкові

Залиште свою пошту та отримуйте сповіщення про наші акції та новини

Як ми працюємо

Дзвінок/
запит

Уточнення
інформації

Отримання
документів

Переклад
документу

Затвердження
нотаріусом

Видача
документів

 

- Ваша участь

Ціни

Напишіть нам

З 1998 року Агентство перекладів «Лінгва» надає послуги у сфері письмового, усного послідовного та синхронного перекладу з/на понад 30 мов, послуги з легалізації документів.

У нас працюють лише дипломовані, висококваліфіковані перекладачі з великим досвідом роботи.

усі поля обов’язкові для заповнення

Контакти

м. Львів, вул. Тиктора, 8/14

+38 (067) 671-2190, +38 (032) 261-3011

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

м. Івано-Франківськ, вул. Новгородська, 39, оф. 13а

+38 (067) 971-8949, +38 (099) 049-2724

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

м. Вінниця, вул. Соборна, 101

+38 (098) 097-0851, +38 (093) 231-6355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочі дні: ПН-ПТ 900-1800, вихідні: СБ, НД

© 2017 Lingua